Úvod O NÁSČasto kladené otázky

Často kladené otázky

Dokážete zohnať aj modely, ktoré sa nenachádzajú vo vašej ponuke?

 

Ak je takýto produkt dostupný v skladových zásobách našich dodávateľov, radi vám ho zabezpečíme a dodáme za výhodnú cenu. O produktoch a ich cenách, ktoré sa nenachádzajú v našom ponukovom katalógu sa prosím informujte na eshop@megahodinky.sk.

 

Poskytujete zľavy?

 

Takmer na všetky produkty uvedené v našej ponuke platí zľava minimálne 5 % z odporúčanej maloobchodnej ceny (to je cena, za ktorú je tovar bežne predávaný v obchodoch). Táto cena je vždy vyznačená pri popise modelu spolu s výškou zľavy. Tiež poskytujeme vernostné zľavy vo výške 2 %  od druhého zrealizovaného nákupu. Okrem toho poskytujeme zľavy pri príležitosti akcií a sviatkov. Ponúkame aj možnosť vytvorenia individuálnej cenovej ponuky pri kúpe väčšieho množstva produktov (viac informácií na eshop@megahodinky.sk).

 

Uvádzate ceny vrátane DPH?

 

Naša spoločnosť je platcom DPH a všetky ceny na stránke www.megahodinky.sk sú uvedené vrátane príslušnej DPH (20 %).

 

Aké sú dodacie lehoty produktov?

 

Celková dodacia lehota produktov je závislá od našich skladových zásob a tiež od skladových zásob veľkoobchodných dodávateľov. Všetky modely, ktoré sa nachádzajú vo vlastných skladoch našej spoločnosti sú väčšinou expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Pri určovaní dodacej lehoty vychádzame z dodávateľsko - odberateľských skúseností v kamenných obchodoch, ako aj z aktuálnej dostupnosti u veľkoobchodných dodávateľov. Jej dĺžka sa zvyčajne pohybuje od 24 hodín do 10 pracovných dní.

Dĺžka doby dodania je zákazníkovi oznámená po overení dostupnosti tovaru podľa údajov poskytnutých dodávateľmi, s ktorými spoločnosť spolupracuje. V prípade ťažšie dostupného tovaru sa môže dodacia lehota predĺžiť, o čom je zákazník pred skončením predpokladanej dodacej doby informovaný (telefonicky, e-mailom).

 

Posielate objednávky aj do Českej republiky a iných krajín?

 

Objednávky posielame aj do Českej republiky a iných krajín. Vybavovanie takejto objednávky sa však môže výrazne predĺžiť, najmä kvôli dlhším dodacím dobám Slovenskej pošty pre zásielky do zahraničia. S týmito objednávkami je tiež spojené výrazne vyššie poštovné, ktoré je vždy účtované osobitne podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty alebo kuriérskej spoločnosti. Spôsoby platby pri takýchto objednávkach sú tiež obmedzené: na dobierku posielame tovar len do Českej republiky. Pri zahraničných objednávkach do iných krajín je potrebný spôsob platby formou predfaktúry (prevodom na bankový účet našej spoločnosti). O výške poštovného je v týchto prípadoch zákazník informovaný pri skompletizovaní objednávky.

 

Prajeme Vám príjemné nakupovanie v internetovom obchode www.megahodinky.sk.