Úvod O NÁSAUTORIZOVANÝ PREDAJCA

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA

 

Sme autorizovaný predajca všetkých značiek, ktoré nájdete v našej ponuke a na slovenský trh prinášame výhradne certifikované výrobky od oficiálnych výhradných distribútorov pre Slovenskú republiku. To zaručuje nielen originalitu a kvalitu každého jedného výrobku, ale aj možnosť zákonnej reklamácie.

 

Výhodou autorizovaného predajcu oproti predajcovi, ktorý autorizáciu nemá, je aj tá, že autorizovaný predajca dokáže pre zákazníka zabezpečiť autorizovaný servis zakúpeného výrobku, kde náhradné diely dodáva priamo výrobca. Naopak neautorizovaný predajca nie je schopný pri väčšine značiek hodiniek dodať originálne náhradné diely. V prípade potreby malé opravy zvyčajne zabezpečuje náš dvorný hodinár, ktorý sa opravám hodiniek a hodín venuje viac než tridsať rokov. Väčšie a časovo náročnejšie opravy zabezpečujeme vždy prostredníctvom autorizovaného servisu pre konkrétnu značku hodiniek v lehote vyplývajúcej zo zákona.

 

Ku každému zakúpenému výrobku dodávame oficiálny záručný list a návod na použitie v slovenskom jazyku.

 

V každom prípade platí, že uplynutím záručnej doby sa u nás starostlivosť o zákazníka nekončí. Ak sa vám hodinky pokazia, môžete sa spoľahúť, že vám ich prostredníctvom kvalitného autorizovaného pozáručného servisu opäť uvedieme do chodu. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo, ktoré vám kedykoľvek ochotne poskytne náš vyškolený personál.