Novinky

15.7.2016

 

Tissot sa stal oficiálnym časomeračom preteku Tour de France. Od roku 2016 až do roku 2020 bude zabezpečovať časomieru nielen pre Tour de France ale aj pre iné cyklistiké preteky organizované po celom svete. Nová rola oficiálneho časomerača Tour de France poskytla spoločnosti Tissot možnosť prezentovať špeciálnu kolekciu svojich hodiniek venovanú najväčšiemu cyklistickému preteku na svete. Kolekcia pozostáva zo šiestich modelov vo výrazných farbách Tour de France s oficiálnym logom tohto preteku na zadnej strane púzdra hodiniek. Vybrané modely nájdete aj na www.megahodinky.sk.
26.3.2016


Michael Kors priniesol nové modely Hartman inšpirované módnym pánskym štýlom s veľkým číselníkom a v rôznych farebných kombináciách. Jednotlivé modely nájdete v ponuke nášho eshopu www.megahodinky.sk.


Michael Kors - Novinky 2016
1.1.2016


Do našej ponuky sme zaradili novú obľúbenú značku hodiniek Michael Kors. Vybranú kolekciu si môžete pozrieť v eshope www.megahodinky.sk ako aj v našej kamennej predajni v OD Prior v Prievidzi. 


Michael Kors
10.2.2014


Pripravujeme pre Vás kolekciu hodiniek značky Pierre Cardin, ktorú už onedlho nájdete aj v našom eshope na www.megahodinky.sk. Vybrané modely budete môcť vidieť aj v našich kamenných predajniach.


Pierre Cardin